عنوان کامل پایان نامه :

 مطالعه و شناسایی فرآیند های تولید طلا و انتخاب بهترین فرآیند،جهت افزایش بهره وری و تعیین نیازها و خواسته های مشتری

قسمتی از متن پایان نامه :

– کانسار طلای موته

کانسار طلای موته در 270 کیلومتری جنوب غربی تهران در 10 کیلومتری شمال – شمال غربی دهکده موته واقع ، بین شهرستان دلیجان و میمه در یک رشته کوه نسبتا پست قرار گرفته می باشد . از نظر زمین شناسی تشکیلات منطقه موته­، متعلق به زمان پره کامبرین بوده و آنرا در اصل یک واحد از سری ولکا نوسدیمنتری تصورکرده اند که از سنگهای متامورفیک حاصل از دگرگونی سنگهای ولکانیکی اسید و اسید تا متوسط تشکیل شده که تحت تأثیر، یک متامورفیسم پیشرونده از درجات خفیف تا رخساره ای متوسط و تا حدودی شدید دگرگونی عمومی قرار داشته اند. در نتیجه در این منطقه سری سنگهای رخساره شیستهای سبز بصورت نواردهای با رنگهای مختلف را نشان می­دهند. در داخل این سری از سنگها­، در امتداد شیستوزیته و مخصوصا داخل شکستگیها و درزها و شکافهای سنگهای مذکور کانیهای فلزی پیریت و کالکوپیریت طلادار نظاره می گردد . در مورد کانیسازی طلا، با در نظر داشتن شواهد موجود می­توان گمان نمود که کانیسازی پیریت و طلا همزمان با فعالیتهای آتشفشانی اسیدی زیردریایی و تشکیل گذازه های اسیدی و رسوبات متناوب با آنها و از همان منشأ گدازه ای صورت گرفته ، یعنی ماگمای آذرین موجود در اعماق این منطقه آغشته به طلا بوده و هر موقع این ماگما خواه به صورت ولکانیکهای اسید و یا سنگهای نفوذی اسید تزریق می شده طلا در ساختار کانیهای پیریت و کالکوپیریت در داخل آن سنگ به صورت پراکنده قرار می گرفته و ضمنا این گدازه­های اسیدی زیردریایی از مرحله دگرگونی نیز گذشته اند و اما تجمع طلا در بعضی نقاط و ایجاد شدن مناطق معدنی اقتصادی طلا و در حقیقت به وجود آمدن معادن طلا را که توسط بازدید و مطالعه و مطالعه بیش از ده منطقه طلادار در ناحیه موته و نظاره شواهد عینی ، بدین طریق می توان تصور نمود که معادن طلای مذکور که اغلب در امتداد شکستگیهای مناطق دگرسان به وجود آمده اند همه در اثر تجمع کانیهای فلزی طلادار از قبیل پیریت و کالگوپیریتهای طلادار داخل سنگهای موجود منطقه در داخل شکافهای گسلهای موجود­، که بصورت تله ای برای گرفتن آنها اقدام کرده می باشد ایجاد شده اند و زیرا فقط در حد گسترش عمقی و طولی و عرض گسل موجود توانسته اند تجمع یابند لذا اغلب معادن شناخته شده دارای گسترش عمقی و عرضی­، زیاد نبوده و گسترش طولی آنها هم بستگی به طول گسل مذکور دارد.

سوالات یا اهداف این پایان نامه :

1.روشهای فرایند تولید طلا کدامند ؟

  1. 2. عوامل موثر بر انتخاب فرایند تولید طلا چه می باشند؟

.3روش های تولید طلا با در نظر داشتن معضلات تولید و با بهره گیری از فرایند تحلیل سلسله مراتبی دارای چه درجه اهمیتی  می باشند ؟

شما می توانید مطالب مشابه این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید

4.چگونه می توان با بهره گیری از تکنیک تاپسیس فازی بهترین  فرایند تولید طلا را انتخاب نمود ؟

5. نیازها و خواسته های مشتریان  طلا چه می باشند؟

لینک متن کامل پایان نامه رشته مدیریت با عنوان : مطالعه و شناسایی فرآیند های تولید طلا و انتخاب بهترین فرآیند،جهت افزایش بهره وری و تعیین نیازها و خواسته های مشتری  با فرمت ورد