پایان نامه ارشد

عنوان کامل پایان نامه :

 مطالعه و شناسایی فرآیند های تولید طلا و انتخاب بهترین فرآیند،جهت افزایش بهره وری و تعیین نیازها و خواسته های مشتری

قسمتی از متن پایان نامه :

کانسارهای طلای شناخته شده ایران

طبق شواهد متعدد تاریخی فرهنگی و جغرافیایی، ذخایر طلا در ایران، از گذشته هایی بسیار دور مورد بهره برداری قرار می­گرفته می باشد.

در ایران زمین، مناطق متعددی وجود دارند که از حضور طلا در این مناطق یقین حاصل شده می باشد­، و نیز مناطقی وجود دارند که احتمال حضور طلا در انها می رود .­در این قسمت آغاز لیستس از کانسارهای شناخته شده طلا در ایران آورده می­گردد و سپس به تبیین اجمالی کانسار طلای موته پرداخته  می­گردد­ البته بعضی از این کانسارها هم اکنون مورد مطالعه بوده و در جوامع علمی و صنعتی به صورت گسترده مورد بحث و مطالعه می باشند اما بعضی از این کانسارها­، طبق مدارک موجود ممکن می باشد قبلا مطرح شده با این که مورد بهره برداری قرار می­گرفته اند­. لازم به یادآوری می باشد که در مدارک قدیمی مطالعه شده بنام بعضی از کانسارها مشخصا تصریح ای نشده فرضا در مورد کانساری که در نزدیکی تیران اصفهان قرار دارد به ذکر نام تیران اکتفا شده می باشد .

جدول 2-1 : کانسارهای طلای شناخته شده ایران

شما می توانید مطالب مشابه این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید

 

 

 

 

 

 

ادامه جدول

 

 

 

2-12- کانسار طلای موته

کانسار طلای موته در 270 کیلومتری جنوب غربی تهران در 10 کیلومتری شمال – شمال غربی دهکده موته واقع ، بین شهرستان دلیجان و میمه در یک رشته کوه نسبتا پست قرار گرفته می باشد . از نظر زمین شناسی تشکیلات منطقه موته­، متعلق به زمان پره کامبرین بوده و آنرا در اصل یک واحد از سری ولکا نوسدیمنتری تصورکرده اند که از سنگهای متامورفیک حاصل از دگرگونی سنگهای ولکانیکی اسید و اسید تا متوسط تشکیل شده که تحت تأثیر، یک متامورفیسم پیشرونده از درجات خفیف تا رخساره ای متوسط و تا حدودی شدید دگرگونی عمومی قرار داشته اند. در نتیجه در این منطقه سری سنگهای رخساره شیستهای سبز بصورت نواردهای با رنگهای مختلف را نشان می­دهند. در داخل این سری از سنگها­، در امتداد شیستوزیته و مخصوصا داخل شکستگیها و درزها و شکافهای سنگهای مذکور کانیهای فلزی پیریت و کالکوپیریت طلادار نظاره می گردد . در مورد کانیسازی طلا، با در نظر داشتن شواهد موجود می­توان گمان نمود که کانیسازی پیریت و طلا همزمان با فعالیتهای آتشفشانی اسیدی زیردریایی و تشکیل گذازه های اسیدی و رسوبات متناوب با آنها و از همان منشأ گدازه ای صورت گرفته

سوالات یا اهداف این پایان نامه :

1.روشهای فرایند تولید طلا کدامند ؟

  1. 2. عوامل موثر بر انتخاب فرایند تولید طلا چه می باشند؟

.3روش های تولید طلا با در نظر داشتن معضلات تولید و با بهره گیری از فرایند تحلیل سلسله مراتبی دارای چه درجه اهمیتی  می باشند ؟

4.چگونه می توان با بهره گیری از تکنیک تاپسیس فازی بهترین  فرایند تولید طلا را انتخاب نمود ؟

5. نیازها و خواسته های مشتریان  طلا چه می باشند؟

لینک متن کامل پایان نامه رشته مدیریت با عنوان : مطالعه و شناسایی فرآیند های تولید طلا و انتخاب بهترین فرآیند،جهت افزایش بهره وری و تعیین نیازها و خواسته های مشتری  با فرمت ورد